Hatipoğlu İnşaat
Kalite Politikamız
Vizyonumuz;
Hatipoğlu İnşaat, kalitede asla ödün vermeden profesyonel uygulamaları ile kendini daima ileriye taşımayı hedeflemektedir.
Bununla beraber, Hatipoğlu İnşaat müşterilerinin çağdaş, modern mimari ve teknolojiden en üst düzeyde faydalanmalarını sağlayarak; bu anlamda "güven inşa eder" felsefesini projelerinde hayata geçirmektedir.

Misyonumuz;
Hatipoğlu İnşaat, birikimini ve tecrübesini, toplumsal ve ekonomik yarar sağlayan önemli projeleri içeren farklı iş alanlarına taşıyarak yatırımcı kimliğiyle büyümeyi öncelikli hedefi olarak belirlemiştir. Öncü olmak ve farklılık yaratmak ilkeleri temelinde şekillenen yatırımcı politikasını uygulayan firmamız; modern teknoloji kullanımı, uzman insan kaynağı, bilgi birikimi çerçevesinde oluşturduğu kurumsal kalite anlayışı ile hizmet vermektedir. Bunun için Hatipoğlu İnşaat geleneksel müteahhit kalıplarından sıyrılmış bir anlayışla, doğayı ve insan sağlığını öncelikli olarak gözeterek, hizmet verdiği insanların yaşam kalitesine yeni, fonksiyonel ve estetik değerler katarak projelerini gerçekleştirme hedefine odaklanmıştır. Hatipoğlu İnşaat, müşteri memnuniyetini sağlayıp samimi, güvenilir, profesyonel bir hizmet sunmakla beraber kaliteli projeler hazırlayıp, yeni, güvenilir, huzurlu yaşam alanları oluşturmak için çalışmaktadır.


 

 

 
Hatipoğlu İnşaat